Grupa E MŚ 2018 okiem bukmacherów: kursy i szanse

grupa E MŚ 2018 kursy i szanse bukmacher

Grupa E MŚ 2018 ma dla bukmacherów zdecydowanego faworyta, który jednocześnie jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do złota: Brazylię.

Reprezentacja, która jako jedyna zagrała na wszystkich dotychczasowych Mundialach rozegrała niemal perfekcyjne eliminacje i niezwykle szybko zakwalifikowała się na MŚ w Rosji.

Jednak czy na pewno Brazylijczycy tak łatwo wygrają grupę E?

W tym artykule:

 • powiemy kto zagra w grupie E MŚ 2018,
 • napiszemy kiedy odbędą się mecze,
 • sprawdzimy szanse drużyn okiem bukmacherów,
 • zobaczymy kursy na awans i zwycięstwa drużyn w grupie E.

Grupa E MŚ 2018: kto w niej zagra?

Oprócz reprezentacji Brazylii, los podczas losowania MŚ 2018, przydzielił do grupy E następujące reprezentacje:

 1. Brazylia
 2. Szwajcaria
 3. Serbia
 4. Kostaryka

Grupa E MŚ 2018 zapowiada się ciekawie. Brazylijczycy jako faworyci do zdobycia medalu muszą pokazać swoje umiejętności.

Szwajcaria to bardzo solidna drużyna, która zazwyczaj na wielkich imprezach gra co najmniej przyzwoicie.

Serbowie powracają po latach przerwy na Mundial i będą chcieli udowodnić wartość młodego i utalentowanego pokolenia piłkarzy.

Kostaryka będzie chciała kontynuować swój piękny sen z MŚ w Brazylii, kiedy to najpierw wyprzedziła w grupie Włochy, Anglię i Urugwaj, a potem odpadła z Holandią dopiero po serii rzutów karnych w ćwierćfinale.

Kiedy mecze grupy E MŚ 2018?

Zmagania w grupie E MŚ 2018 rozpoczną się meczem Kostaryki z Serbią, który zostanie rozegrany 17 czerwca o godzinie 14:00. Tego samego dnia o godzinie 20:00 arbiter zagwiżdże po raz pierwszy w meczu Brazylia – Szwajcaria.

Druga runda meczy w grupie E to starcia Brazylia – Kostaryka (22 czerwca o godzinie 14:00) oraz Serbia – Szwajcaria tego samego dnia o godzinies 20:00.

Trzecia seria meczy w grupie E to starcia Serbia – Brazylia oraz Szwajcaria – Kostaryka. Oba te spotkania odbędą się o godzinie 20:00, 27 czerwca.

Kursy bukmacherów na grupę E MŚ 2018

Bukmacherzy niemal do cudu przyrównają szanse by Brazylia nie zagrała w fazie pucharowej Mistrzostw Świata 2018. Reprezentacja, która jako jedyna zagrała na wszystkich dotychczasowych Mundiali, jest zdecydowanym faworytem grupy E.

Oto kursy na awans z grupy E:

 1. Brazylia awansuje kurs 1.02
 2. Szwajcaria awansuje kurs 1.9
 3. Serbia awansuje kurs 2.1
 4. Kostaryka awansuje kurs 5.5

Nikt nie powinien przekreślać szans żadnej z drużyn.

Szwajcaria regularnie gra na wielkich imprezach i zazwyczaj dobrze się na nich spisuje. Kto nie pamięta choćby pojedynków na EURO 2016 z naszą reprezentacją czy pokonania Hiszpanii na poprzednim Mundialu?

Serbia po wielu latach wraca na wielką imprezę i grając bez wielkiej presji może sporo namieszać – choćby tylko w grupie E. Reprezentacja z Bałkanów ma spory potencjał i ciekawych zawodników. Kto wie czy to właśnie Serbowie nie awansują z grupy E?

Kostaryka pokazała na MŚ w RPA cztery lata temu, że nie wolno jej lekceważyć. Wpierw awansowała z pierwszego miejsca, z grupy śmierci: z Włochami, Anglią i Urugwajem. Potem odpadła dopiero w ćwierćfinale z Holandią – i to po rzutach karnych.

Brazylia jest zdecydowanym faworytem grupy E MŚ 2018, ale Kostaryka cztery lata temu udowodniła, że może dokonać cudu, nawet grając w grupie śmierci.

Wyższe kursy uzyskamy stawiając na to kto wygra grupę E MŚ 2018:

 1. Brazylia wygra grupę E kurs 1.27
 2. Szwajcaria wygra grupę E kurs 7
 3. Serbia wygra grupę E kurs 9
 4. Kostaryka wygra grupę E kurs 20
Brazylia przejdzie jak burza przez grupę E?

Genialne eliminacje do MŚ 2018 w wykonaniu Brazylii pozwalają wierzyć, że zbliżający się Mundial będzie doskonałą okazją do zmazania plamy na honorze z poprzednich MŚ, których Canarinhos byli gospodarzem.

Po historycznym upokorzeniu w półfinale z Niemcami, Brazylia przegrała również mecz o trzecie miejsce.

Tym razem ma być jednak inaczej, a lepiej zbalansowana i doświadczona kadra ma pokusić się o to by Puchar Mistrzostw Świata wrócił do Kraju Kawy.

Jeśli Canarinhos będą w stanie zagrać tak jak prezentowali się w eliminacjach, a gwiazdy reprezentacji będą prezentować maksimum swoich umiejętności to wydaje się, że faktycznie Brazylia powinna bez problemów wygrać grupę E na MŚ 2018.

system bukmacherski na Mistrzostwa Świata 2018

Szwajcaria, Serbia i Kostaryka: wielki bój o awans

Należy zgodzić się z bukmacherami, że walka o drugie miejsce premiujące grą w fazie pucharowej stoczona zostanie pomiędzy pozostałymi trzema zespołami.

Tak jak już wspomniano powyżej, każda reprezentacja ma coś, co przemawia na jej korzyść.

Szwajcaria ma doświadczenie i gra dobrze zorganizowany futbol.

Serbowie dysponują utalentowanym pokoleniem młodych piłkarzy i są głodni gry na wielkiej, piłkarskiej imprezie.

Kostaryka zagra na luzie, bez presji, a jak udowodniła na MŚ w Brazylii, w jej wykonaniu niemal wszysto jest możliwe.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.