4 sposoby jak zwiększyć kurs na faworyta u bukmachera, by wygrać więcej

jak zwiekszyć kurs na faworyta u bukmachera

Obstawianie na faworytów w meczach piłki nożnej rzadko kiedy bywa opłacalne. Bukmacherzy oferują bardzo niskie kursy na zwycięstwa takich drużyn jak Barcelona, Real Madryt, Manchester City, Juventus czy PSG.

Można by bardzo długo wymieniać najlepsze drużyny, z najbardziej popularnych lig europejskich, na które co tydzień wielu graczy decyduje się obstawiać na swoich kuponach.

Kursy nie są wysokie, bowiem mieszczą się w widełkach 1.05 – 1.5, a i tak często zdarza się, że taki faworyt swój mecz zremisuje lub nawet przegra, a kupon okaże się przegrany.

Czy można sobie z tym radzić? Tak. Zaskakująco skutecznie i dzięki sposobom, które Ci przedstawię, mocno podnieść swoje wygrane u bukmachera.

Czy przedstawię Ci sposób jak przewidywać potknięcia faworytów? Nie.

Mam zamiar przedstawić Ci sposoby jak znacząco podnieść kurs na faworytów w meczach piłki nożnej, dzięki czemu Twoje wygrane będą większe, a ryzyko nieprawidłowego typu wcale nie wzrośnie tak znacznie jak kurs.

Dlaczego nie opłaca się grać na faworytów po niskich kursach

Mówi się, że obstawianie na faworytów po niskich kursach to błąd popełniany najczęściej przez początkujących graczy.

Gdyby spojrzeć na kupony większości osób obstawiających piłkę nożną u bukmacherów, to jestem przekonany, że u 90% grających można by zauważyć tendencję do regularnego obstawiania faworytów po niskich kursach.

Musisz zrozumieć, że aby zarabiać na zakładach bukmacherskich, zawsze należy kalkulować oferowany przez bukmachera kurs do realnej szansy jego trafienia.

Zawsze to tłumaczę na dość oderwanym od rzeczywistości przykładzie, który jednak dobrze uświadamia tą myśl: jeżeli Real będzie grał z PSV to zwycięstwo Królewskich po kursie 1.7 będzie się opłaciło postawić, ale już po kursie 1.1 niekoniecznie.

I nie chodzi o to, że Real tego meczu nie wygra, bo prawdopodobnie się tak stanie. Ale zawsze w x% przypadków Real tego meczu nie wygra. I jeśli zwycięży 9 na 10 takich spotkań to przy kursie 1.7 będziesz na plusie, ale już przy 1.1 będziesz na stracie.

Dlatego tak ważne jest analizowanie oferowanego przez bukmachera kursu do realnej szansy trafienia danego typu. A, że kurs na faworytów często są bardzo zaniżone, toteż nie opłaca się ich stawiać, bowiem w długiej perspektywie czasu bardzo trudno w taki sposób zarabiać pieniądze.

A gdyby dało się te kursy znacząco zwiększyć? Gdybyś mógł stawiać na Barcelonę, Real, Juventus czy Manchester City po kursach 2.0? 3.0? Albo i większych? Oto moje sposoby na to jak znacząco zwiększyć kursy na faworytów w meczach piłki nożnej.

Uwaga: dalsza część artykułu dostępna jest dla osób, które zakupiły system Przelobowany. Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do niego napisz do mnie.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.