Jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład?

jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład

Mądre zarządzanie budżetem przeznaczonym na obstawienie meczy u bukmachera to świadomość jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład. Elementem odróżniającym osoby, które zarabiają na zakładach bukmacherskich (5%), od tych którzy tracą pieniądze (95%) jest m.in. umiejętne zarządzanie budżetem przeznaczonym na grę. Jak to robić by zarobić, a nie zbankrutować?

Jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład wg większości graczy

Wiesz dlaczego większości (95%) grających nie udaje się zarabiać na zakładach bukmacherskich? Dla jednych przeszkodą nie do przeskoczenia może być gra na niskie kursy, ale równie niebezpieczny może być niewłaściwy dobór stawki do stawianych zakładów.

Oczywistą prawdą jest, że niska skuteczność typowań zmniejsza szanse na zarabianie na zakładach, ale powodem dla którego większość osób nie potrafi ograć bukmachera, jest zbyt szybkie bankructwo. I właśnie nieświadomość jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład jest tego przyczyną.

Grający chcą zarabiać dużo i szybko, a to rodzi konieczność gry za wysokie stawki. Zbyt wysokie. Za kilkanaście,
a nawet kilkadziesiąt procent posiadanego kapitału. W takim wypadku wystarczy przegrać dwa lub trzy zakłady by stracić cały budżet przeznaczony na zakłady bukmacherskie.

Gra za zbyt wysoki procent kapitału na jeden zakład powoduje niezwykle wysokie ryzyko bankructwa. Nawet przy najlepszym systemie bukmacherskim, taka gra jest skazana na porażkę.

Jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład wg profesjonalistów

Statystyki mówią, że tylko około 5% grających zarabia na zakładach bukmacherskich. Robią to za pomocą systemu bukmacherskiego na wysokie kursy, który m.in. pokazuje jaki procent kapitału przeznaczyć na jeden zakład. Sukces w zakładach to bowiem:

  • skuteczne typy,
  • odpowiednie dobieranie stawki.

Profesjonalni gracze (a inaczej mówiąc, tacy którzy zarabiają na zakładach) nie przeznaczają na jeden zakład więcej niż 2-3% swojego kapitału. I to powoduje, że w długofalowej grze, są w stanie ograć bukmachera, a z zakładów uczynić źródło stałego i dużego zarobku.

Za jaką stawkę grać zakłady bukmacherskie by zarabiać

Kiedy Twój budżet na grę wynosi 100 zł, a maksymalna stawka (wg tego co napisano powyżej) wynosić powinna 2-3% posiadanego kapitału, to okaże się, że powinieneś grać za 2-3 złote na zakład. To nie dużo, a już na pewno ewentualne wygrane nie będą tak wysokie jakbyś sobie marzył.

Większość grających nie dysponuje na tyle dużym budżetem, by w grze za 2-3% posiadanego kapitału, ewentualne wygrane były atrakcyjne. Przez to zwiększają oni swoje stawki grając za kilkanaście lub kilkadziesiąt procent kapitału, przez co narażają się na bardzo poważne widmo bankructwa.

Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich staraj się nie przekraczać stawki 5% całości kapitału. To spowoduje, że unikniesz bankructwa, a przy dobrej skuteczności typów i  grze na wysokie kursy, będziesz blisko by ograć bukmachera.

Dzięki odpowiedniemu doborowi stawki, unikniesz bankructwa

Musisz zrozumieć, że nie od razu Rzym zbudowano. Jeśli chcesz zarabiać bardzo duże pieniądze na zakładach bukmacherskich, to najczęściej równie sporo musisz zainwestować. Nie można zarabiać kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, mając jako budżet 50 czy 100 zł. Jeśli wykażesz się cierpliwością to unikniesz bankructwa, a kolejne sukcesywne wygrane będą zwiększać Twój kapitał, co w konsekwencji zaowocuje coraz wyższymi stawkami
i wygranymi.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.