Wysokie kursy na zakładach bukmacherskich to szansa, żeby zarobić

wysokie kursy na zakładach bukmacherskich

Większość osób, która zjadła zęby na obstawianiu meczy jest świadoma, że wysokie kursy na zakładach bukmacherskich są jedyną (lub inaczej mówiąc najbardziej sensowną) opcją zarabiania. Nawet przy niskim procencie skuteczności typowania, można wyjść “na plus” i to bardzo spory. A gdy do wysokich kursów uda się dołożyć przemyślaną strategię doboru stawki, to powstanie system bukmacherski, którym warto grać.

Wysokie kursy na zakłady, czyli jakie?

Piszemy o wysokich kursach na zakładach bukmacherskich, ale czy potrafimy zdefiniować jakiej wysokości one są? Nie, ale to “wina” raczej tego, że dla każdego gracza, wysoki kurs może oznaczać całkiem coś innego. Podczas gdy przyzwyczajeni do obstawiania “pewniaków” po kursie 1.1 powiedzą, że kurs 2.05 jest kursem wysokim, inni za wysokie kursy na zakładach bukmacherskich uznawać mogą wartości powyżej 4.0. A co jeśli powiemy, że można grać kursy rzędu 50 i często trafiać takie zakłady?

Na co grać wysokie kursy?

Wysoki kurs niekoniecznie musi oznaczać zakładu na single, bowiem można go budować za pomocą zakładów akumulowanych. Nie mówimy tu jednak o sytuacji gdy gramy AKO z 16 meczy, bowiem wysoki kurs zbudować można już na dwóch typach.

Istnieje więc wiele wariantów, w sposób jaki wysokie kursy w zakładach bukmacherskich, mogą być budowane. Co jednak ważne do zapamiętania to fakt, że nawet kursy rzędu 25, 40 czy wyżej mogą być trafiane jako pojedyncze zdarzenia. I to znacznie częściej niż Ci się wydaje. Wystarczy wiedzieć co obstawiać…

Niewątpliwa zaleta jaką niosą wysokie kursy

Ten kto jest w stanie trafiać kursy rzędu 25, 40 czy wyżej, może zarabiać na zakładach bukmacherskich. Nawet przy niskiej skuteczności sięgającej kilku procent, zyski mogą być bardzo duże i to przy niskich stawkach. Szansa na osiągnięcie ogromnych wygranych jest niewątpliwą zaletą jakie niesie ze sobą gra na wysokie kursy, ale nie jedyną.

Zauważ, że dzięki obstawianiu typów na wysokie kursy nie musisz dysponować ogromnym kapitałem. Na taką grę wystarczy Ci kilkadziesiąt złotych. A rozsądne zarządzanie kapitałem przeznaczonym na zakłady, pozwoli nie zbankrutować nawet przez długi czas gdy nie trafiasz kuponu.

Oczywiście, Twoim celem nie jest unikanie bankructwa, a pomnażanie kapitału. Dlatego też przy odpowiednim doborze stawek, wysokie kursy okażą się dla Ciebie przepustką do zarobienia dużych pieniędzy.

Gdy grasz wysokie kursy, przyda Ci się system bukmacherski

Gotowym rozwiązaniem, dzięki któremu zaczniesz zarabiać pieniądze “na już”, jest mój system bukmacherski na wysokie kursy. W tym poradniku wyjaśniam jakie zakłady grać by stawiając śmiesznie małe pieniądze, notować bardzo wysokie wygrane.

A czym taki system bukmacherski jest? Oczywiście to nie tylko porada jakie typy na mecze stawiać, ale także wskazówka jak rozsądnie dobierać stawkę do poszczególnych zakładów, by zawsze przy trafieniu wyjść na plus, zarobić sensowne pieniądze i nie zbankrutować nawet wtedy kiedy passa Twojego obstawiania jest słabsza.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.