Obstawiamy zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018

zakłady bukmacherskie MŚ 2018 piłka nożna

Dla większości grających, zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018 zaczną być interesujące dopiero w czerwcu, kiedy do rozpoczęcia turnieju zostanie kilka dni.

Warto jednak zastanowić się już teraz czy przypadkiem nie byłoby opłacalne postawić kilka kuponów, kiedy oferowane przez bukmacherów kursy mogą znacząco różnić się od tych, które znajdą się w ofercie bukmacherów na kilka dni przed startem MŚ 2018 w Rosji.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018 z ciekawymi kursami?

Decydując się na obstawienie zakładów na MŚ 2018 znacznie wcześniej, np. w lutym, marcu czy kwietniu, przy dobrej analizie, znaleźć możemy naprawdę ciekawe kursy.

Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że większość grających – na razie – nie stawia tych zakładów, dlatego zdarzają im się pomyłki. Pomyłki, czyli sytuacje, w których wystawiają zbyt wysokie kursy, względem prawdopodobieństwa trafienia, czyli value bety. O tym czym są, pisałem w artykule “Value Bet czyli wartościowe zakłady bukmacherskie”.

Odkąd tylko znane są już grupy Mistrzostw Świata 2018, które zostaną rozegrane w Rosji, a FIFA ustaliła terminarz spotkań, większość bukmacherów umieściła ofertę na swoich stronach:

zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018

Oferta jednego z bukmacherów na zakłady MŚ 2018

MŚ 2018 zakłady bukmacherskie

Oferta jednego z bukmacherów na zakłady MŚ 2018

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich na MŚ 2018 już teraz?

Forma drużyn, zawodników zmienia się w czasie. Na kilka kolejek przed końcem eliminacji MŚ 2018, Argentyna była bliska tego by w ogóle na turniej nie pojechać.

Kluczowi zawodnicy mogą zostać kontuzjowani – wyobraźmy sobie jak mogłyby spaść szans Brazylii w przypadku kontuzji Neymara, Polaków w obliczu absencji Lewandowskiego czy Belgii gdyby na turnieju miał nie zagrać Eden Hazard.

Wszystkie te czynniki mają wpływ na wysokość kursów oferowanych przez bukmacherów. Dlatego mogą one drastycznie różnić się od tych, jakie znajdziemy w ofercie na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata.

Sprytni gracze mogą doszukać się zawyżonych kursów właśnie teraz – kiedy bukmacherzy nie do końca dobrze oszacowali szansę danych drużyn. Na powyższych zrzutach z ekranu znaleźć można kilka takich przykładów, dzięki którym można sporo zarobić na tych zakładach.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata to zawsze dobry zarobek

Mistrzostwa Świata to turniej, w którym każda reprezentacja gra “na maksa”. Trudno spodziewać się by komukolwiek nie zależało na osiągnięciu jak najlepszego rezultatu.

Ale również i na takim turnieju dojść może do kilku niespodzianek. Wszyscy pamiętamy wielkie turnieje, w których Francja nie wychodziła z grupy, Brazylia jako gospodarz Mundialu została rozgromiona przez Niemcy w półfinale czy Holandia rozbijała w zmaganiach grupowych Hiszpanów, którzy następnie nie awansowali do fazy pucharowej.

Do największych niespodzianek dojść może szczególnie w trzecim meczu fazy grupowej. Niektóre z reprezentacji mogą być pewne awansu, toteż w tym meczu zagrają zmiennicy.

Ci, którzy są pewni awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Świata mogą również “kombinować” mając na uwadze z kim zmierzą się awansując z pierwszego miejsca, a z kim, awansując z drugiego miejsca.

Analizując możliwy przebieg kolejnych spotkań, możemy postawić zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018 na trzecie mecze fazy grupowej z wysokimi kursami na całkiem możliwe do trafienia zakłady.

system bukmacherski na Mistrzostwa Świata 2018

Niespodzianki, wygrane faworytów, awans, bramki – co obstawiać?

Tak jak w przypadku każdych innych rozgrywek nie ma reguły, które zakłady najbardziej opłaca się stawiać.

Każdy gracz może odznaczać się skutecznością w innym rodzaju zakładów. Podczas gdy jedni z nas zarabiać będą duże pieniądze obstawiając ilość bramek w spotkaniu, inni sporo zarobią grając za spore pieniądze na awans poszczególnych drużyn do kolejnych rund rozgrywek.

Jeśli jednak interesuje Cię, by zarabiać na zakładach bukmacherskich na Mistrzostwa Świata 2018, bardzo duże pieniądze, grając niezwykle małymi stawkami to system Przelobowany nadaje się do tego idealnie.

Wykorzystaj ogromną okazję do szybkiego zarobku naprawdę dużych pieniędzy, jakim są MŚ 2018 i obstawiaj zakłady z wykorzystaniem tego niezwykłego systemu – wystarczy kliknąć tutaj.

Szanse Polaków na MŚ 2018 wg bukmacherów

Mimo bardzo wysokiej pozycji w rankingu FIFA oraz świetnej grze w eliminacji, jak i na EURO 2016, bukmacherzy nie wierzą w sukces naszej Reprezentacji.

Progiem “maksimum” wg oceny bukmacherów jest awans do 1/8 finału (kurs 2.6), choć nieco bardziej prawdopodobne w ocenie analityków jest… zakończenie udziału w MŚ 2018 już na fazie grupowej (kurs 2.5).

Gdyby Polacy zakończyli swój udział na ćwierćfinale, to za taki zakład zgarnąć można kurs 5.5. Przegrana w półfinale to kurs 15, natomiast porażka w finale to kurs 33. Za zwycięstwo Polaków, bukmacherzy oferują kurs 40.

Kto faworytem Mistrzostw Świata 2018 wg bukmacherów

Za faworyta Mistrzostw Świata 2018 wg bukmacherów, uznawani są Niemcy, którzy EURO 2016 zaliczą do średnio-udanych. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 5.5.

Tylko nieco gorzej w klasyfikacji bukmacherów oceniani są Brazylijczycy (kurs 6.0), podobnie jak Francuzi (6.5).

Co ciekawe wyższy kurs oferowany jest na Hiszpanów (8.0), a na dowodzoną przez Leo Messiego Argentynę aż 10.0.

Mistrz Europy, czyli Portugalia nie jest postrzegana przez bukmacherów jako faworyt (kurs 25), a najmniej prawdopodobny jest triumf Panamy czy Arabii Saudyjskiej po kursie 1300.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.