Zakłady bukmacherskie SINGLE: zalety, wady, czy warto

zakłady bukmacherskie SINGLE zalety wady

Zakłady bukmacherskie single przez wielu uznawane są za “jedyne rozsądne”, jeśli chcesz zarobić na zakładach bukmacherskich. Ich największym plusem jest fakt, żeby aby osiągnąć wygraną należy trafić jeden i tylko jeden typ znajdujący się na kuponie. Ale czy faktycznie ten rodzaj zakładów to dobry sposób na to by zarabiać pieniądze u bukmachera?

Czym są zakłady bukmacherskie SINGLE?

Zakłady bukmacherskie single (pojedyncze) to nic innego jak normalny rodzaj zakładów, na których po prostu znajduje się jeden (i tylko jeden) typ. Aby osiągnąć wygraną, obstawiający musi oczywiście trafić wszystkie (w tym wypadku tylko jeden) postawiony typ.

Zwolennicy tego rodzaju zakładów bukmacherskich wierzą, że “w każdym zakładzie AKO” zawsze znajdzie się jakaś niespodzianka, więc w ich przekonaniu tylko single mogą dawać zarobić. Praktyka pokazuje jednak, że jest to teoria zazwyczaj błędna.

Jakie mają zalety zakłady bukmacherskie SINGLE?

Bez wątpienia największym atutem zakładów bukmacherskich na single jest:

  • konieczność trafienia tylko jednego typu – trafiasz i wygrywasz
  • łatwa możliwość stosowania niektórych systemów bukmacherskich, jak choćby progresja

Czy zakłady bukmacherskie SINGLE mają wady?

Ci, którzy wierzą, że zakłady bukmacherskie SINGLE są jedynym sposobem na zarobienie pieniędzy u bukmachera mogą być w błędzie. Przekonanie, że w zakładach akumulowanych “zawsze znajdzie się jakaś niespodzianka” równie dobrze odnieść można do singli, gdyż jaką mamy pewność, że ta niespodzianka nie będzie właśnie singlem?

Prócz tego wyróżnić można takie wady zakładów na single jak:

  • niski kurs całego kuponu
  • aby dużo wygrywać trzeba bardzo dużo stawiać lub trafnie typować wysokie kursy
  • i tak istnieje możliwość pomyłki
Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie SINGLE?

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie SINGLE musisz zastanowić się czy będzie to opłacalne. Z jednej strony masz bowiem możliwość dość częstego i regularnego wygrywania kolejnych zakładów, z drugiej musisz pomyśleć o tym jak duże będą z tego zyski.

Często bowiem bywa tak, że kurs ogólny kuponu na single nie jest duży, co przekłada się na to, że wygrane (procentowo) również nie są imponujące. Czy w takim przypadku, a przy okazji przegranych (które również i na singlach się zdarzają), wysokość zysków będzie w stanie pokryć straty z przegranych zakładów, a do tego zapewnić Ci zadowalający zysk? Jeśli typy, które grasz nie mają bardzo wysokich kursów może o to być niezwykle ciężko, dlatego – choć single jest trafiać “łatwo”, to niekoniecznie musi to być sposób gry, który pozwoli Ci zarabiać u bukmachera.

Tagged under:

Leave a Reply

Your email address will not be published.